Vzdělání

Publikováno 13. července, 2018

Vypracujte se na pracovní pozici pečovatelky

 

Nevynecháte žádnou příležitost k sebevzdělávání a láká Vás doplnění vzdělávání v oblasti sociálních služeb? Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách můžete v brzké době absolvovat ve Vzdělávací agentuře Seduca. Kurz pro pečovatelky je otevírán každoročně ve třiceti českých i moravských městech a šance to, že se bude konat právě v místě Vašeho bydliště, je více než vysoká. Semináře vyučuje kvalitní tým lektorů.

Jaké jsou podmínky pro přijetí do kurzu pro pracovníky v sociálních službách?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí. Cena jednoho kurzu činí 6 800 Kč a je možné jej uhradit přes úřad práce. Obsah rekvalifikačního kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kurz je určen pro všechny zájemce, kteří dosáhli osmnáctého věku života. Podmínkou je ukončené základní vzdělání a prokázání zdravotní způsobilosti.

Co nabízí kurz pro pečovatelky?

Obsah kurzu je rozdělen na dvě části. V části teoretické Vám budou předány informace ze standard kvality sociálních služeb, úvodu do psychologie, ochrany zdraví, prevence vzniku závislosti osob na sociálních službách. Kurz se zabývá také tématy ze sociálně právního minima, základ výuky péče o domácnost či metod sociální práce a mnohých dalších. Více informací o jednotlivých vzdělávacích oblastech tohoto kvalifikačního kurzu se dovíte zde www.seduca.cz. Součástí kurzu je také praktická část, v níž budete moci uplatnit veškeré získané vědomosti. Vzdělávací centrum Seduca se neomezuje pouze na zmíněný rekvalifikační kurz, ale můžete se přihlásit také například do akreditovaných seminářů věnujících se psychosociální podpoře umírajících a pozůstalých v podmínkách sociálních služeb nebo do kurzu s názvem Využití tance při aktivizaci uživatelů sociálních služeb.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑