Vzdělání

Publikováno 20. ledna, 2019

Vypracujte se díky titulu MBA

 

Toužíte se posunout v kariérním žebříčku zase o kousek výše? Tak k tomu dejte vašim nadřízeným důvod. Ukažte jim, že si povýšení zasloužíte, máte na to dostatečné znalosti, chuť se dále vzdělávat a pracovat na svých dovednostech. Jak? Třeba studiem MBA.

Studium MBA je v posledních letech hodně skloňované, zdá se, že jde o nový trend. Nejspíš je však jen reakcí na požadavky dnešní doby. Člověk se dnes musí neustále vzdělávat a pod vedením zkušených odborníků s dobrými studijními materiály to jde daleko snadněji než o samotě.

Vystudujte kompletně online

MBA studium je určené podnikatelům i zaměstnancům středního a vyššího managementu. Počítá se s tím, že o něj budou mít zájem časově vytížení lidé, a tak je možné si ho přizpůsobit dle svých představ. Většina škol vás bude nutit aspoň párkrát za dobu studia přijet a absolvovat celodenní vyučování osobně. Výjimkou je OBEI – Oxford Business Education Institute s mezinárodní akreditací IACBS. U nich je možné získat titul MBA zcela online. Díky tomu, že škola nemusí platit prostory pro výuku, navíc může nabídnout nižší cenu.

Zapomeňte na specializované programy

OBEI se od ostatních škol liší ještě v dalších věcech. Například nemá u MBA žádnou specializaci, studium je jednotné, zahrnuje všechno, co jako podnikatel nebo pracovník vyššího či středního managementu potřebujete. Celé vzdělání se skládá z devíti modulů a průměrně ho studenti absolvují během deseti měsíců. Zvládnout se ale dá i za čtyři, případně ho lze natáhnout, pokud máte hodně jiných povinností.

Zvýšíte svou cenu na trhu práce

Studium MBA je jedinečnou šancí, jak zvýšit svou kvalifikací, a tím i cenu na trhu práce. Zaměstnavatelé si váží zaměstnanců, kteří se dobrovolně vzdělávají a mají chuť se zlepšovat. MBA byste však neměli studovat jen pro peníze. Je to také šance, jak zlepšit své znalosti, dovednosti a poznat moderní principy.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑