Vzdělání

Publikováno 16. července, 2019

Vypracuj se na post profesionální pečovatelky

Nedostala jste se na vysněnou vysokou školu a ráda byste se profesně pohybovala v oblasti sociálních služeb? Využijete jedinečnou příležitost k doplnění rekvalifikačního kurzu pro pečovatelky, staňte se úspěšnou ve svém vysněném oboru, a kdo ví, třeba příští rok díky tomu zvládnete přijímačky mnohem lépe.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách láká ke splnění pracovních snů

Kvalifikační kurzu pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a svým obsahem plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníky v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Cena kurzovného za jednoho účastníka činí 6 800 Kč a je možné jej uhradit také prostřednictvím úřadů práce. Existuje hned několik důvodů, proč absolvovat kurz právě ve Vzdělávací agentuře Seduca. Není to však pouze zmíněná příznivá cena, ale také kvalitní tým lektorů, kteří dělají svou práci rádi a chtějí uchazečům předat co nejvíce informací z oblasti, která je jím velmi dobře známá. V neposlední řadě Vzdělávací agentura Seduca pořádá tento kurz v téměř třiceti městech České republiky.

Kurz pro pečovatelky v blízkosti Vašeho bydliště

Společně s přihláškou do kurzu pro pečovatelky je potřeba prokázat plnoletost, ukončené základní vzdělání a přinést také doklad o trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti. Kurz je rozdělen do dvou částí. První tvoří část teoretická, kde získáte potřebné vědomosti z oblasti pedagogiky, psychologie, sociálního právního minima, základů ochrany zdraví, komunikačních dovedností i krizové intervence. Další informace o teoretické části kurzu získáte na webových stránkách společnosti Seduca a to přesněji zde www.seduca.cz. Těšit se můžete také na praktickou část, během níž uplatníte v praxi získané vědomosti a přesvědčíte se o tom, zda právě toto povolání je to pravé pro Vás.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑