Citáty

Publikováno 12. listopadu, 2014

Všichni občas potřebujeme povzbudit! Plakáty od booster.cz nastartují každého!

Podzim, téměř zima, chmurné počasí, pořád za okny bílo a vy tápete a nevíte, proč jsou vaši zaměstnanci tak unavení, pomalí, jakoby naházení na hromadu a mnohem méně produktivní, než je tomu na jaře, nebo v létě?

Ano, podzim prožívá hůř většina z nás, ale to není důvod k tomu, abychom jej nepřelstili! Díky zajímavým a život budícím plakátům nastartujete zaměstnance ve všech odvětvích a sférách!

Zaměřeno na výkon

Abyste se mohli spolehnout na dobrou produktivitu práce, podpořte „své lidi“ tím, že jim dodáte pozitivní a dobře působící motivační plakáty. Nejen že rozsvítí celou místnost, ale budou skutečně fungovat. Společnost Boosted.cz se touto problematikou zabývá několik let a ví, co zaměstnanci i zaměstnavatelé potřebují, aby dosahovali co nejlepších výkonů. Nespokojte se s obyčejnou produktivitou práce a chtějte víc!

Co mít na plakátech?

p32-web1To je ta zásadní otázka! Velmi produktivní jsou různá povzbuzení, nabádání, inspirace a motivace. Jestliže chcete vaše zaměstnance vybudit k vyšším výkonům, umožněte jim zamyslet se nad tím, co dělají a proč to dělají. Dobrou inspirací je kupříkladu plakát s mottem: „Miluj, co děláš“ nebo třeba „Dokonči, co jsi začal.“ Dostatečně výmluvný je i plakát s nápisem „Kvalita je ten nejlepší business plán“.

Bohatá nabídka od Boosted.cz

Nejen plakáty, ale i spoustu dalších předmětů můžete vybírat na stránkách společnosti Boosted.cz. Jde o samolepky, samolepky na zeď, trička a další příslušenství. Použít můžete i praktické srovnávače a zobrazit si zboží, které je nejprodávanější, nejlevnější, nejdražší nebo nejnovější.

Udělejte radost sobě i všem svým zaměstnancům a oživte kanceláře či jiné pracovní prostory těmi správnými plakáty se zajímavými motty! Vaši pracovníci budou dobře motivováni a také výkonnější.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑