Peníze

Publikováno 24. ledna, 2019

Ve vyhrocených situacích je důležitý každý den, aneb jak na přímý výkup nemovitosti

 

Hrozí vám exekuce na majetek? Našli jste svoje vysněné bydlení, ale jeho vlastník nemůže nebo nechce čekat na slíbenou platbu? Chcete vše okolo prodeje svého bytu či domu vyřešit rychle a bez dalších starostí? Pak je pro vás přímý výkup nemovitosti jako stvořený.

Jde o službu, poskytovanou profesionálními realitními kancelářemi, při níž je výkup nemovitosti realizován zpravidla do 24-72 hodin od vznesení požadavku a dodání všech potřebných podkladů. Jako každá služba má však i on svá úskalí, a ne vždy je pro vás tak, výhodný, jak se může na první pohled zdát. A jak poznat skutečně spolehlivé nabídky?

Neplaťte za nic, za co nemusíte

Chce po vás realitní kancelář poplatek za rychlé vyřízení vašeho požadavku? Nabízí pro konzultaci jen placenou telefonní linku? Pak jděte o dům dál. Skuteční profesionálové nic z toho nevyžadují, navíc nabízejí i takové služby, jako je odhad ceny nemovitosti zdarma a vyřízení všech nutných administrativních požadavků. Vy tedy nic neplatíte, vše je pokryto z budoucího zisku prodeje vaší nemovitosti.

Chtějte za svůj byt či dům co nejvíc

Zajímejte se rovněž o maximální částku, kterou můžete za svou nemovitost dostat. Výhodný výkup bytu či domu by měl začínat 70% tržní ceny, a ne na této hodnotě končit. Důležitým faktorem jsou také nabízené zálohy a jejich výše. Ty by měly být bezúročné a splatné v okamžiku odkoupení vašeho majetku realitní kanceláří.

Poohlédněte se po specialistech

A nakonec – pamatujte si, že nejlepší přehled o cenách nemovitostí a trhu s nimi má vždy realitní kancelář s lokálním působením. V Praze můžete využít například služeb EdoxReality s.r.o. U okamžitého výkupu nemovitostí získáte až 95 % jejich hodnoty, zálohy až 2.000.000 Kč a další benefity. A veškeré konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Nechte si svou nemovitost ocenit ještě dnes!

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑