Úspěch

Publikováno 11. Duben, 2022

0

Úspěch vaší společnosti přinese Google Ads PPC reklama

V dnešní době je nejvýkonnějším reklamním formátem Google Ads PPC reklama. Díky ní se můžete dostat na přední pozice výsledků v Google vyhledávání. Na tisíci webových stránek budou viditelné vaše bannery, což přinese velkou návštěvnost webové stránky vaší společnosti a nárůst vašeho online obchodu nebo poptávky po službách. Kupříkladu na Slovensku vyhledává přes Google více než 90 % uživatelů.

Společnost Visitero pomáhá svým zákazníkům oslovit své budoucí klienty za pomoci přesně cílené PPC reklamy, dokonale nastavenými kampaněmi da skvěle zvolené strategie. Odborníci na Google Ads zde jsou zkušení, certifikovaní, a díky tomu bude vaše PPC reklama vydělávající na plný výkon.

Visitero zná správné postupy

Aby byla reklama úspěšná, je nutné ji správně umístit. Kupříkladu banery v obsahové síti Google způsobí, že reklama týkající se vašich produktů nebo služeb, bude prezentována napříč celým internetem. Lze ji zacílit nejen na konkrétní diváky, ale také klíčová slova, weby nebo témata.

Pro výborné obchody je důležité dostat vaši webstránku na první pozice ve vyhledávání Google. Zvýší se návštěvnost stránky, ale také dík přesnému zacílení především budoucích zákazníků a vyšší počet úspěšných konverzí pro váš obchod.

Oblíbeným způsobem je remarketing, díky kterému se zobrazují reklamy těm uživatelům, kteří byli na vašich webových stránkách nebo nedokončili nákup. To vám může pomoc zvýšit počet konverzí i podíl opakovaných nákupů nebo zvýšení prodeje dalších produktů, které nabízíte.

Je tady i možnost shopping ads. V okamžiku, kdy chcete oslovit možné zákazníky tím, že jim zašlete zprávu do inboxu, i když nemáte jejich e-mailovou adresu? Možností je Gmail reklama. Tak oslovíte zcela novou cílovou skupinu.

Reklamní agentura Žilina s názvem Visitero nastartuje váš byznys.  Čeká vás 14-ti členný tým zapálených marketérů, kteří spravují více než 100 marketingů svých zákazníků jednorázově i pravidelně.  Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete i zrealizované projekty.

Pokud se s visitero.sk spojíte, budete zajisté spokojeni.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑