Motivace

Publikováno 29. Říjen, 2021

0

Těhotenské strie vás nemusí trápit déle než je nutné. Abdominoplastika vše napraví

 

Období těhotenství je jedno z těch nejkrásnějších, co život přináší. Bývá plné očekávání, radosti a štěstí z nového potomka v rodině. Ovšem stejně tak může být pro mnoho žen i náročné, a to zejména po narození dítěte. Zejména v oblasti bříška se vytvoří strie, nebo zůstane bříško výrazně povislé. Nic neobvyklého na tom není, jelikož to k těhotenství zkrátka patří. Nicméně, mnoho žen to bere jako nevzhlednou a nepříjemnou záležitost, kterou chtějí napravit. Řešení se jmenuje abdominoplastika. Za pomoci plastické chirurgie dokáží lékaři navrátit vaše bezchybné bříško zpět. Zkuste to i vy!

Strie, jizvy, povislá kůže. To vše abdominoplastika hravě zvládne

Ať už zápasíte s povislým bříškem po těhotenství nebo spolu s přibývajícím věkem, abdominoplastika, která se řadí mezi zákroky plastické chirurgie, je tady pro kohokoliv z vás. V současnosti je o ni čím dál tím vyšší zájem, a to jak ze strany žen, tak i mužů. Lidé tento zákrok podstupují především proto, aby se opět cítili dobře ve svém vlastním těle. Tento pocit představuje jeden ze stěžejních stěžejních faktorů pro udržení zdravě vyváženého psychického stavu každého jedince; v žádném případě ho není radno podcenit.

3 nejčastější impulsy, proč podstoupit abdominoplastiku

  • Těhotenské strie

Kvůli nadměrnému roztažení kůže na břiše během těhotenství je pochopitelné, že to jen zřídkakdy bude jako předtím. Většinou na bříšku zůstane množství strií, které samy od sebe nezmizí. Pomocí různých krémů je můžeme udělat méně viditelné, ale to je tak vše. Chce-li se jich žena zbavit nadobro, abdominoplastika je ideální cestou, jak toho docílit.

  • Nadbytečná kůže či tuk

Přebytečný tuk či převislá kůže – běžný jev po těhotenství či s přibývajícím věkem. Povislá kůže může být následkem i rapidního úbytku na váze, jelikož tělo není schopno se tak náhlé změně přizpůsobit. Vše může vyřešit abdominoplastika – během jednoho zákroku bříško zbaví nechtěných nedostatků.

  • Pozůstatek zákroku

Někdy se bohužel stává, že lékařský zákrok nedopadne tak úplně dle plánu. Mohou po něm zůstat nevzhledné jizvy, dolíčky či svraštělá kůže. Nic z toho nebývá vina lékařů. Jedná se jen o nečekanou reakci lidské pokožky na invazivní zákrok. Není ale třeba zoufat – i s tímto si totiž abdominoplastika bez problému poradí.

Není třeba docházet na jednotlivá sezení. Jeden zákrok a je hotovo

Je známo, že v případě nejrůznějších epilací či depilací je nutné docházet na řadu pravidelných sezení, aby se výsledek vůbec dostavil. Bývá to zdlouhavé a není zaručeno, že klient bude trpělivý natolik, aby splnil vše podle plánu. Tohle naštěstí neplatí v tomto případě. Abdominoplastika si vystačí s jediným zákrokem. Během jednoho dne je proveden zákrok, po kterém následuje minimálně jednodenní pobyt na klinice s účelem pozorování. Ať už se rozhodnete pro eliminaci strií nebo odstranění povislé kůže, za pár dní budete jako rybička.

Přejete si vědět více informací? Zeptejte se přímo na klinice

Číst mraky blogů, článků nebo poradenských fór můžete celé hodiny. Můžete se dozvědět hodně nového, ale také nemusíte. K tomu všemu, každý z nás má rozdílné představy, očekávání i potřeby, a proto je těžké čerpat ze zkušeností někoho jiného. Předejděte hodinám bloumání a obraťte se rovnou na jednu ze specializovaných klinik. Dozvíte se vše potřebné, a to přímo od expertů v oboru.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑