Vzdělání

Publikováno 15. července, 2014

Spojte cestování, poznávání nového a učení v jedno – vydejte se za studiem do zahraničí.

Baví vás studium, rádi poznáváte nové přátele, nové kultury, tradice, cestujete a zažíváte zajímavé? V tom případě by vás mohlo zajímat studium v zahraničí, které každoročně využije spousta studentů z celého světa.

Do které země se můžete vydat

Velmi oblíbené je kupříkladu studium v Kanadě. Ptáte se proč? Důvodů je mnoho:

  • Vzdělávání je cenově dostupné
  • Školy vysoké kvality
  • Multikulturní společnost
  • Setkáte se s přátelským a otevřeným přístupem
  • Jazykové vzdělávání na světové úrovni
  • Skvělý a zajímavý studentský život

Kanadské školy se právem řadí mezi světovou špičku. V oblasti jazykového vzdělávání je považována za vůdce. Ubytování i školné je zde nižší než v jiných státech. Můžete si vybrat školy v městech Toronto, Calgary, Montreal, Vancouver, Whistler či Victoria.

Také studiem v Dánsku získejte nové znalosti a zkušenosti. Naučíte se skvěle jazyk, poznáte přátele z celého světa a díky tomu i jejich zajímavé tradice a zvyky. Důležité jsou však především důvody, proč zvolit studium v Dánsku:

Vzdělávání v této zemi se řadí mezi nejkvalitnější na světě, jde o jednu z nejprogresivnějších krajin na světě a je zde nejméně zločinů na světě.

Velkým plusem je, že studenti z EU mají studium v Dánsku zdarma! Při studiu, které je celé v angličtině, je možné pracovat, což ocení nejeden žák.

Studium zahrnuje praktické cvičení a práci v týmech, neshledáte se s těžkými předměty matematiky, funguje zde jednotný kreditní systém, to, jaký jste měli prospěch doma, je nepodstatné, můžete dokonce získat stipendium popři studiu až do výše 750 euro za měsíc!

Pro zahraniční studenty je kurz dánštiny zdarma a sociální bonusy v Dánsku můžete čerpat už po ukončení dvouletého kurzu!

Za zmínku jistě stojí i studium angličtiny na Maltě. Jazykem obchodu je angličtina a tak to zřejmě bude vždy! Vyberte si některou z více než 40 jazykových škol, které se na Maltě nachází, a vydejte se vstříc studentskému životu.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑