Nezařazené

Publikováno 22. března, 2018

Snubní prsteny jsou nedílnou součástí dne D

Zasnoubili jste se a plánujete svatbu? Tak to máte jistě dlouhý seznam věcí, které rozhodně nesmíte zapomenout zařídit. Mezi priority číslo jedna byste si určitě měli napsat snubní prsteny. Nejen, že jsou krásným a elegantním zpečetěním vaší lásky, ale bez nich vás neoddají. Jsou jak designovým, tak zákonem stanoveným prvkem každého svatebního dne. Manželství jistě chcete na celý život, proto byste si na výběru vašich pečetidel lásky měli dát opravdu hodně záležet. My jsme pro vás připravili přehled těch nejčastějších materiálů, z nichž se snubní prsteny vyrábějí.

Bílé zlato

Bílé zlato je nádherná záležitost. Snubní prsteny z bílého zlata jsou proto skvostnou okrasou vaší ruky. Oproti žlutému zlatu, které postupně vychází z módy, mají krásný zářivý odstín stříbrné barvy. Sluší jak nevěstám, tak ženichům. Pomocí technicky gravírování si do prstenů můžete nechat vyrýt datum svatby a iniciály.

Červené zlato

Chcete-li netradiční šperk, určitě se poohlédněte po klenotnickém skvostu zvaném červené zlato. Jak je možné, že se zlato takto zabarví? Jednoduše, a to přidáním mědi. Snubní prstýnky z červeného zlata dokážou na vašem prstu vykouzlit nádherné narůžovělé odlesky, které nikdy neomrzí.

Titan

Ještě jste neslyšeli o snubních prstenech vyráběných z titanu? Tak to rychle napravte. Titan patří mezi jedinečné materiály. Šperky z něj jsou lehké, příjemné na dotek a velmi líbivé. Titan je navíc absolutně nezávadný, proto s ním nemají problém ani alergici.

Platina

Platina patří mezi nejluxusnější materiály používanými k výrobě šperků. Snubní prsteny z platiny jsou velmi elegantní a vysoce odolné. Jen těžko je poškrábete při běžném nošení. Jejich nevýhodou je vysoká pořizovací cena. Při výběru snubních prstenů nezapomínejte na jejich kvalitu. Proto doporučujeme pořizovat značkové snubní prsteny, které nezklamou.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑