Úspěch

Publikováno 22. července, 2019

Jste single a trápí vás to? Zkuste psychologickou pomoc

Ti, kdo se velmi nebo opakovaně zklamali ve vztahu s přítelem či přítelkyní, mohou mít obavy seznámit se znovu a jít do nového vztahu. Nechtějí vkládat energii do budování něčeho, co třeba zase nebude fungovat, ale přitom by milovanou osobu zase velmi chtěli. Vnitřní špatný pocit jim může bránit v uvolněném chování s opačným pohlavím, nebo jim může vyplavovat nemilé vzpomínky na zážitky či slyšená slova od někoho, s kým chodili dříve.

Samozřejmě, obavy ze seznámení z někým novým mohou přijít z mnoha důvodů, a pokud jsou nějakou dobu nepřekonatelné, není od věci navštívit psychologa. Bez obav se mu můžete otevřít, vyslechnout si nestranný pohled, radu, navedení na způsob, jak zlepšit váš stav.

Chodit k psychologovi je normální

V dnešním hektickém světe je psychologická podpora absolutně na místě na běžná. Dochází zde stále více lidí s nejrůznějšími „bolístkami“, proto jsou nezřídka objednací doby poměrně dlouhé. Dá se ale navštívit i psychologická poradna online. Sice se nebudete dívat protějšku do očí, ale výhodu to má pro ty, kdo se jednoduše k psychologovi stydí jít. A pomoc, radu, podporu tady dostanete stejně, jako v kamenné ordinaci.

Proberte vše bez masky a otevřeně

Důležité je, abyste psychologovi říkali pravdu. Jen tak je možné, aby vám adekvátně pomohl. Můžete zde probrat mindráky, které jste si díky zkušenostem z dřívějška vybudovali, jako např. pocit, že jste otylí, není s vámi zábava, nedokážete se starat o rodinu, neumíte vydělat peníze… Cokoli, co vám někdy ublížilo a co v sobě nosíte, se dá s pomocí psychologa odstranit. Díky tomu je pak možné znovu bez obav a strachů začít pracovat na hledání a později poznávání nového partnera či partnerky.

Docházet zde můžete, ať už hledáte toho pravého aktuálně, ale nedaří se vám a je vám z toho psychicky nedobře, anebo nejdřív chcete zapracovat na kde čem, a hledat protějšek později.

Netrapte se sami se svými ránami a svěřte se. Ať už se jedná o cokoli, psycholog vás vyslechne a díky svému vzdělání bude vědět, jak s vámi pracovat a jak vám pomoci vrátit se ke spokojenému, šťastnému životu.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑