Vzdělání

Publikováno 28. září, 2017

Jak se nejlépe připravit na přijímací zkoušky

Končí váš potomek základní školu a již má podanou přihlášku na navazující studium? Nebo se hlásíte na vysokou školu a čeká vás přijímací řízení? V obou případech je možné nechat se doučovat profesionálními lektory, kteří přesně vědí, nač se zaměřit, a povedou výuku tak, abyste vše pochopili. Pojďme se podívat na přípravné kurzy, které vás posunou o krok blíže ke kariérnímu cíli.

Přípravné kurzy pro děti i dospělé

Nezáleží na tom, zda se chystáte na vysokou školu vy, či vaše děti. Přípravný kurz je vhodný pro každého uchazeče bez rozdílu věku. Důležité je jen zvolit ten správný pro vás. Společnost TOP Learning s.r.o. nabízí přípravné kurzy pro přijímací řízení na střední a vysoké školy a nejen to. Pomohou také s přípravou na maturitu, reparáty či jiné zkoušky. Kvalifikovaní lektoři se vám během hodiny budou maximálně věnovat a přizpůsobí výuku potřebám studentů tak, aby probíraná látka byla jasná a srozumitelná. Zejména kurzy na víceletá gymnázia se těší velké oblibě. Učitelé vaše potomky připraví na přijímací testy z matematiky a českého i anglického jazyka. Pokud se chystáte na medicínu, je společnost TOP Learning skvělou volbou. Chemie, biologie a fyzika patří mezi předměty kurzu, jenž má za úkol obohatit uchazečovy vědomosti k přijímačkám na zdravotní fakulty.

Specifika výukových programů

TOP Learning má bohaté zkušenosti také s výukou studentů, kteří trpí poruchami, jako je dysgrafie či dyslexie a jiné. Záměrně se zaměřují na menší skupiny studentů, aby se mohli co nejvíce věnovat každému z nich. Abyste byli skutečně připraveni, až půjde do tuhého a budete se potit v lavici u zkoušek nebo přijímaček na střední školy, zahrnula tato společnost do svých výukových programů tzv. zkoušky nanečisto. Díky nim lépe pochopíte, co vás čeká, a budete vědět, do čeho jdete. Všechny lekce probíhají v moderních, světlých učebnách, kde se budete cítit dobře a pohodlně.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑