Peníze

Publikováno 11. února, 2017

Půjčka pro začínající podnikatele

Jestliže jste se rozhodli pro vlastní podnikání, určitě řešíte peníze, abyste si mohli pořídit vše, co potřebujete k provozování vlastní živnosti. V takovéto situaci je dobré vyřídit si krátkodobou půjčku. Půjčka pro podnikatele znamená mnoho, je důležité nejdříve srovnat nabídky, které nám bankovní i nebankovní společnosti dávají, a až poté smlouvu podepsat. Víte však, kde se obrátit, abyste „nenaletěli“? Řešením jsou internetové stránky bezvamoney.cz.

Vyberte si půjčku přesně vám na míru

Na zmiňovaných webových stránkách najdete jak nebankovní, tak bankovní půjčky. Kupříkladu společnost mBank nabízí půjčku s názvem „mPůjčka Plus“, kdy vám půjčí 10 000 Kč – 600 000 Kč na 12 až 84 měsíců. Pro rozjezd podnikání je to přijatelná částka.

Podobně je na tom půjčka od společnosti Moneta. Zde je k dispozici „Expres půjčka“, která vám zajistí 20 000 Kč – 800 000 Kč. Doba splatnosti je 24 – 120 měsíců.

Pozadu nezůstává ani Minutová půjčka od Equa Bank. Zde si můžete půjčit 5 000 Kč – 600 000 Kč se splatností od 3 do 84 měsíců.

Další možností je půjčka od společnosti UniCredit Bank s názvem „PRESTO Půjčka“. Budete moct žádat o 30 000 Kč – 500 000 Kč s dobou splatnosti 12 – 84 měsíců.

Rychlé vyřízení a přehlednost

U všech půjček, které je možné sjednat na webových stránkách bezvamoney.cz je hlavní předností, že půjčku vyřídíte z pohodlí domova a peníze budete mít do pár dnů na vašem bankovním účtu. Stačí kliknout na zelené tlačítko „Chci tuto půjčku“ a zadat základní údaje o vás.

Neváhejte a vyřešte vaši finanční situaci s pomocí bankovní nebo nebankovní společnosti. Peníze, které si půjčíte, za pár měsíců vrátíte a budete fungovat stejně, jako doposud. Díky praktickému srovnávači si navíc sjednáte nejvýhodnější půjčku, která je na našem trhu k dispozici. Uvidíte, že je to snadné, rychlé a především nebudete muset sdělovat, na co peníze potřebujete, za co je utratíte.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑