Práce

Publikováno 24. září, 2018

Provozujete autolakovnu? Pak se neobejdete bez patřičného vybavení

 

Vybavení autolakovny za žádných okolností nepodceňujte. Závisí na ní totiž kvalita vaší odvedené práce. A ve vašem zájmu by samozřejmě mělo být, aby byla co nejvyšší. Věřte, že kvalitní lakýrnickou práci, která ve své podstatě prodlužuje životnost vozu, ocení každý majitel automobilu. 

Základem vybavení autolakovny je v první řadě profesionálně vybavená lakovací kabina, neboli lakovací box, v němž dochází k patřičným úpravám povrchů, nanášení nátěrových hmot včetně tekutých nátěrů a sušení již nalakovaných částí. Z toho důvodu je nezbytné, aby lakovací kabiny splňovaly veškeré hygienické a bezpečnostní normy stejně jako emisní limity.

Modely lakovacích kabin a odsávací stěny

Na výběr samozřejmě máte různé modely lakovacích kabin, jež se od sebe liší velikostí, konstrukcí a mnoha dalšími parametry, ze kterých si zcela jistě vyberete kabinu vhodnou právě do vašeho provozu. Velmi důležitá je role odsávacích stěn, které plní funkci jakýchsi čističek vzduchu. Vzduch zamořený rozpouštědly a jinými chemikáliemi stěna rovnoměrně v celé své šířce odsává k filtračnímu systému. K samotnému filtrování přitom dochází jak během výstupu z kabiny, tak při vstupu do prostoru.

Obraťte se na odborníky

Vybavení autolakoven má ve svém portfoliu například společnost Naver s.r.o. specializující se na technologická zařízení pro autolakovny a jiné technické provozy. Její zařízení jsou určená pro aplikace různých druhů nátěrových hmot a provozům zaměřujícím se na úpravy povrchů odmašťováním, tryskáním, broušením, lakováním a sušením.

Naver pomůže i s papírováním

To ale není zdaleka vše, co tato brněnská firma klientům nabízí. Součástí jejích služeb je mimo jiné i pomoc i při vyřizování potřebných povolení na úřadech. A to bývá mnohdy náročnější než samotný projekt.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑