Úspěch

Publikováno 4. listopadu, 2019

Potěšte své zákazníky daňově uznatelným dárkem

Pokud chcete poděkovat svým zákazníkům za nákup či obchodním partnerům za obapolně výhodnou spolupráci, není nic lepšího než hezký dárek, opatřený vaším logem.

Reklamním dárkem potěšíte vaše významné zákazníky, obchodní partnery či zaměstnance, a pokud splníte několik jednoduchých podmínek, můžete si jej i odečíst z daní.

Jaký reklamní dárek vybrat

Při výběru propagačních dárků velice záleží na tom, pro koho a k jaké příležitosti jsou dárky určeny. Vždy by však mělo jít o kvalitní reklamní předměty, které obdarovaný využije. Pokud darujete něco, co bude obdarovaný často a rád používat, máte vyhráno. Bude totiž mít pokaždé před očima vaše logo. Ideální jsou reklamní předměty, které uvidí co největší počet lidí. Například tričko s logem vaší firmy, hrnek na kávu, který lidé používají každý den v kanceláři nebo reklamní flash disk, který si lidé budou navzájem půjčovat. Reklamní dárky vám na míru zhotoví například firma Bluearrow.cz která se na tento sortiment specializuje. Najdete zde obrovské množství předmětů, které je možno potisknout vaším logem či názvem vaší firmy.

Jak na reklamních dárcích ušetřit

Aby reklamní dárky splnily svůj účel, měly by být co nejkvalitnější. Přesto však na nich můžete výrazně ušetřit. Pokud totiž reklamní dárky nesou logo či název vaší firmy, nepodléhají spotřební dani a nejsou dražší než 500 Kč bez DPH, jedná se o takzvané daňově uznatelné reklamní předměty. Co to pro vás znamená? Náklady vynaložené na tyto reklamní předměty jsou daňově uznatelné, dají se totiž započítat do nákladů, takže díky nim můžete ušetřit výraznou částku na daních. Daňově uznatelné reklamní předměty vám pomohou se udržet v paměti vašich zákazníků, rozšířit informace o vaší firmě či produktech mezi veřejnost a zlepšit vaši vyjednávací pozici u obchodních partnerů.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑