Motivace

Publikováno 12. června, 2024

Podcasty o hodinkách obohatí i pobaví také vás

Rádi využíváte svůj čas na maximum, a tak při řízení automobilu, při úklidu, vaření, nebo třeba sportování posloucháte zajímavé podcasty? Dá se říct, že se staly fenoménem dnešní doby a čím dál, tím víc je vyhledávají nejen mladí, ale i starší posluchači. Jestliže vás zajímá svět hodinek a vše kolem něj, neměly by vám uniknout nové podcasty o hodinkách od Helveti.cz. Mají zvučný a trefný název Tik Talk a poslechnout si je můžete, kdykoli budete mít čas, nebo chuť.

Zajímavá témata o hodinkách i inspirativní hosté

Aktuálně si můžete poslechnout hodinkový podcast Tik Talk prostřednictvím třech prvních dílů s názvy Watches & Wonders, Seiko a Powermatic 80. Každý měsíc vzniknou nové tři díly.

  • V prvním dílu podcastu od hodinkářů z Helveti si můžete poslechnout rozhovor s kolegyní Darčou, jež před několika týdny zavítala na největší hodinářskou událost roku Watches and Wonders a jiné souběžně probíhající hodinářské výstavy a akce, které probíhaly v Ženevě. Watches and Wonders je už nějaký čas přístupná široké veřejnosti, a tak hodinkáři z Helveti věří, že vás nalákají na další ročník, případně na podzimní pražský SEW a Micro Praha.
  • Druhá epizoda podcastu je věnována značce Seiko, o níž se rozpovídali kolegové z Helveti Darča a Patrik. Dozvíte se, jak se k Seiku dostali, co na hodinkách této značky mají rádi, proč je tato značka tak populární. Stejně tak vám ale prozradí drobné neduhy a poradí, nač dát při nákupu hodinek pozor, a to i v případě, že budete vybírat model od Seiko.
  • Třetí díl podcastu Tik Talk se zaměřuje na švýcarské strojky. Seznámíte se s nejpoužívanějšími mechanickými strojky a řeč bude zejména o Powermatic 80.

Všechny podcasty od hodinkářů z Helveti můžete najít na Spotify, Apple a Youtube. Pojďte objevit zajímavé informace z historie i novinek hodinek a hodinářského průmysl. Poslechněte si je a uvidíte, že se budete těšit na každý další díl.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑