Práce

Publikováno 16. září, 2022

Nechte si vyrobit vizitky se skvělým designem a výbornou informační hodnotou

Vizitka je sice malý kousek papíru nebo plastu, ale zato splňuje velmi důležitou funkci! Prezentuje vaši společnost, vás a proto by měla zapůsobit skvěle hned na první dojem! Co vše má správná vzitika obsahovat a kde se obrátit s žádostí o výrobu kvalitních vizitek, které budete pyšně předávat svým budoucím klientům nebo partnerům a dalším?

Obraťte se na zkušeného výrobce vizitek

Výroba vizitek je činnost, kterou se zabývá kupříkladu společnost Tisknisi.cz. Všem zájemcům nabízí maximálně jednoduchý online návrh a tisk originálních oboustranných vizitek za cenu jednostranných! Vybírat můžete v přehledné a velké galerii obsahující vizitky vzory, která obsahuje přes 200 vzorů!

K tisku je používán kvalitní papír křída matt 350g . Samotný tisk provádí ofsetový stroj a to plnobarevně, v nejvyšší možné kvalitě. Stejně tak je možné nahrát vlastní vzor vizitky, který vám společnost vytiskne, nebo zvolit z 9 barevných šablon a nahrát logo, obrázek, fotku.

Co by měla obsahovat kvalitní vizitka

Není toho málo a na nic se nesmí zapomenout! Jsou to údaje jako: jméno, funkce, název společnosti a její adresa, IČ/DIČ, telefonní, faxové čísla, e-mail, webové stránky.

Skvělé je umístit na vizitku i zboží, které prodáváte, nebo indicii, která souvisí s vaším oborem. Právě tohle umí společnost Tisknisi.cz skvěle skloubit!

Zajímavé akce, díky nimž ušetříte!

Nejenže si můžete objednat vizitky online, ale díky akcím, které nabízí společnost Tisnici.cz se můžete spolehnout na výbornou cenu a levné vizitky. Ke každé objednávce obsahující více než 100 ks vizitek dostanete 20ks vizitek zdarma! To je skvělých 20% vizitek navíc! Pokud dosáhne objednávka ceny 900 Kč, nebudete platit poštovné! Anebo využijte některé ze 14 odběrných míst. Za nízké ceny si můžete vybrat i z velkého množství vizitkářů.

Praktické služby pro vaši společnost na jednom místě

Nejenže si zde můžete objednat tisk vizitek, ale i online tisk letáků A3, A4 a A5.

Obraťte se na kompletně vybavenou ofsetovou tiskárnu, která tiskne vizitky, plakáty, brožury, katalogy, prospekty, skládačky, kalendáře, noviny, periodika a další! Budete spolupracovat s profesionály, kteří pro vás udělají to nejlepší!

Štítky: , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑