Úspěch

Publikováno 6. září, 2014

Nakopni své podnikání na B2B trzích

Podnikání není sranda, proto se za velkým úspěchem často skrývají týdny a měsíce přemlouvání, zda do toho jít, nebo radši zůstat opodál. V dnešní době nestačí mít dobrý nápad. Dnes vede cílevědomost a nekompromisní cesta za splněným snem. Nebát se udělat radikální rozhodnutí, to je zpravidla klíč k úspěchu. Dostat produkt, službu nebo dobrý nápad ke koncovému zákazníkovi je dřina. A co teprve obchodování na B2B trhu.

Vyzkoušejte si na vlastní kůži poptávkový portál

Začít dnes podnikat na B2B trhu, kdy má každá druhá konkurence vybudovanou již silnou klientskou základnu a jméno, by se mohlo podobat sebevraždě. Pokud ale dokážete oslovit klienty lépe než vaši konkurenti, získáte výhodu, která může být rozhodujícím faktorem. Dostat se svým produktem nebo službou k novým zákazníkům Vám dnes umožní třeba poptávkové portály. Například ePoptavka.cz nabízí virtuální prostor pro setkávání se dodavatelů a odběratelů na jednom místě. Registrací na portále získáte členství, díky kterému můžete začít odpovídat na zadané poptávky. Úspěšnost dokládá i meziroční nárůst portálu ePoptávka o celou pětinu. Nejen tento nárůst, ale také dlouhodobá pozice lídra na trhu dokazuje, že ePoptávka má poptávajícím i nabízejícím co nabídnout. A jak to funguje? Poptávající mohou zadávat své poptávky zdarma, což zajišťuje pravidelný přísun velkého množství poptávek. Dodavatelé produktů a služeb se musí nejprve registrovat a následně se mohou zajímat blíže o zveřejněné poptávky.

Registrace dodavatelů je placená, ale ani pro začínajícího podnikatele na B2B trhu není tento roční poplatek závratný. Díky nízkému registračnímu poplatku totiž ePoptavka zajišťuje vysokou konkurenci a tím i kvalitu nabídek. Vyhraje totiž jen ten nejlepší. Na oplátku za roční poplatek získá stále se rozšiřující databázi klientů, kteří se velice snadno mohou stát jeho stálými zákazníky. Portál ePoptávka je vhodný způsob, jak začít podnikat na B2B trhu.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑