Úspěch

Publikováno 22. září, 2014

Najděte ty nejlepší žoldnéře pro svoji obchodní společnost

Schopný obchodní zástupce je důležitým článkem pro každou obchodní společnost. Takový člověk by se dal přirovnat k vojákovi, který detailně zná taktiku svého generála, neboli své firmy, ale navíc dokáže předvídat a být přípraven na kroky jak protivníka ve formě konkurence, tak i svých spojenců, samotných klientů, se kterými v rámci zastoupení společnosti jedná. Pro firmu je to takový žoldnéř na poli prodeje. A právě tímto spojenectvím se zaobírá služba Žoldáci.cz, dostupná na stránkách zoldaci.cz.

Služba na zmiňovaných stránkách je určená jak firmám pro zveřejňování své poptávky, tak i obchodním zástupcům a jejich individuální nabídce. Princip win-win je hlavním smyslem celého projektu, což ocení nejeden uživatel. Podstatnou informací je, že registrace je zdarma, a to jak firemního zákazníka, tak i obchodního zástupce. Následné získávání kontaktů na obchodní zástupce nabízející své služby skrze portál Žoldáci.cz, je zpoplatněna dle aktuálního ceníku uvedeného na stránkách.

zoldaciObrovskou výhodu pro obchodní zástupce neshledávám jen v bezplatné registraci a využívání služeb portálu Žoldáci.cz, ale také v možnosti absolvování placených seminářů (do budoucna i plánovaných webinářů), jež pomohou obchodním zástupcům získat nové, či lépe si osvojit již nabyté zkušenosti. Jako příklad bych zmínila seminář s názvem “Klíčové obchodní a prodejní dovednosti”, který je veden paní Ivanou Sáčkovou, ženou s mnohaletými zkušenostmi lektora a kouče obchodních zástupců.

Ať už jste tedy firma, která hledá prodejce, jenž Vaše zboží a služby bude na trhu působivě prezentovat a nabízet tak, aby došlo k úspěšnému dokončení prodeje, či jste naopak obchodní zástupce, který ve svém oboru hledá dobré uplatnění, neváhejte ani minutu a navštivte webový portál zoldaci.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑