Úspěch

Publikováno 26. ledna, 2015

Mějte v emailech pořádek aneb Chytrá schránka

Spousta lidem chodí do jejich pošty různé emaily. Mnohdy jde o reklamní emaily, které nám jen překážejí, ale zase někdy v nich nalezneme zajímavé nabídky a proto je nechceme mazat. A proto vznikly chytré schránky, ty si poradí se všemi vašimi emaily.

Co je to chytrá schránka?

Chytrá schránka přijímá všechny reklamní emaily od všech známých internetových obchodů, ale také od kamenných obchodů, které využívají reklam přes internet. Tato schránka slouží k tomu, aby vám nejen pročistila váš email, ale také vám usnadnila mnoho věcí. Protože tato schránka nabízí možnost, že si můžete odhlásit tyto reklamní emaily, takže vám nebudou chodit do vašeho soukromního emailu, ale do této schránky.

K čemu je chytrá schránka dobrá?

Díky této vymoženosti máte odděleny důležité emaily do těch nedůležitých. A váš email bude čistý, protože se zbavíte veškerých reklam a přesto nepřijdete o zajímavé nabídky, protože ty si necháte posílat do Chytré schránky, kde vám zůstanou a vy si v klidu můžete prohlížet několik desítek, možná i stovek reklamních emailů, jen když na ně budete mít náladu. Jde o užitečné zabezpečení.

Jaké výhody chytrá schránka nabízí?

Kromě toho, že se vám na Chytrou schránku budou ukládat reklamní emaily a z vašeho emailu zmizí, zde naleznete i jiné výhody. Tou největší je to, že veškeré reklamní emaily jsou ve schránce tříděny. To znamená, že jsou tříděny do kategorií, takže přesně můžete vyhledat reklamy, o které se zajímáte a nemusíte hledat ve velkém množství emailů. A kromě toho tato schránka také sleduje to, zda je reklama stále aktuální, v případě, že email přestane být aktuální, tak jej prostě vyřadí. Vy se nemusíte o nic starat a přitom v tom budete mít pořádek.

Abychom o nic nepřišli …

Díky jednoduchému nastavení si v Chytré schránce můžete sami zvolit, které nabídky chcete sledovat. To znamená, že si nastavíte buďto kategorie, ke kterým přidáte obchod, o který se zajímáte anebo můžete využít balíku, který je připraven. Abyste nepřišli o žádnou reklamu, je zde funkce hlídače, díky které stačí zadat slovo – název produktu a tento hlídač projedete veškeré reklamní emaily, abyste nepřišli o nejlepší nabídky. A výhodou je, že tuto Chytrou schránku můžete využít nejen na počítači, ale také na mobilu, tabletu či chytré televizi.

Jak chytrou schránku mohu získat?

Je velice jednoduché zaregistrovat se do Chytré schránky pomocí internetu. Mnoha lidem bude tato nabídka chodit na jejich email. A nejlepší na tom je, že za využívání této schránky vůbec nic nezaplatíte.

Mějte svůj email pod kontrolou, už nemusíte mít důležité emaily rozmístěny mezi reklamními, díky chytré schránce je budete mít uspořádané a přitom nic neztratíte.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑