Vzdělání

Publikováno 20. května, 2022

Manažerské vzdělání otevírá kariérní dveře

Jste člověk, který na sobě stále pracuje a chce se zdokonalovat? Vnímáte potřebu neustále držet krok s posledními trendy v byznysu a podnikání? Nebráníte se celoživotnímu vzdělávání, ale přesto nechcete trávit celé dny jen biflováním teorie, protože potřebujete získat informace z praxe? Pak by pro vás mohlo být manažerské studium tou správnou volbou.

Investice do osobního vzdělání je vhodná do každé doby, protože vědomosti vám již nikdo nevezme a rovněž jsou i vizitkou toho, že jste člověk vstřícný k novým informacím, který je schopen akceptovat změny a nebojí se výzev, což je zajisté důležité pro vašeho současného, či i budoucího zaměstnavatele. Kvalitní vzdělání vám dá jednoduše pevné základy, na kterých můžete svůj rozvoj dlouhodobě stavět.

Kde se dá studovat

Cambridge Business School je vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v programech MBA, DBA, BBA a LLM. Tyto profesní tituly jsou ceněné zejména v byznysové a podnikatelské sféře, a to i díky tomu, že vyučující, jež předávají své know-how, jsou odborníky s bohatou praxí a zkušenostmi z oboru. Škola má 16 osvědčených MBA programů, které se zaměřují na různorodé oblasti managementu. Dají se zde studovat management ve zdravotnictví, strategický management, krizový management, nebo specifičtější programy private law, real estate či marketing a PR. Kvalitu vzdělávacích programů a celé instituce potvrzují i akreditace z řady mezinárodních vzdělávacích asociací. Patří mezi ně i ta od britské ASIC, která patří mezi ty vůbec nejprestižnější.

Komunikace s lektorem je základ

Je jasné, že mezi nejcennější komodity patří čas a u vytíženého manažera to platí dvojnásob. Cambridge Business School se svým studentům snaží vyjít vstříc, a proto kromě standardní kombinované výuky nabízí stále více programů i plnohodnotně online, kdy student může studovat již doslova odkudkoliv a nemusí si dělat starost s tím, že by neměl možnost se dostavit fyzicky na vyučování. Výuka zde neprobíhá jen prostřednictvím předpřipravených prezentací, což je zvykem u mnoha jiných vzdělávacích institucí, ale student komunikuje během online seminářů i přímo s lektorem, čímž má možnost získat vědomosti a poznatky, které lze pouhým čtením prezentací jen velmi těžko získat. Obě formy studia (kombinované i online) se samozřejmě i tak bez samostudia neobejdou. Studenti k němu dostanou k dispozici bezpočet potřebných online materiálů, které mohou i nadále konzultovat se svými lektory. Nikdy se tedy ve výuce neztratíte, protože podpora je vždy na dosah.

 

Jak se přihlásit

Přihlášení ke studiu je opravdu jednoduché. Přijímací zkoušky se nekonají a jediné podmínky přijetí závisí na předchozím vzdělání, nebo potřebné manažerské praxi. Přihláška ke studiu MBA je k dispozici v online formě na webových stránkách a přihlásit se můžete zcela zdarma.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑