Práce

Publikováno 7. června, 2019

Lis pro potisk předmětů vyřeší starosti s propagací

Každá firma, která chce být dobře viděna, se zajímá o možnosti, jak se dostat spotřebitelům do povědomí. Některé upřednostňují reklamu v televizi, rádiu či tisku, což je velmi účinné, ale mnoho jiných prostředky investuje spíše do potřebných, praktických předmětů, které se dostanou k jejím zákazníkům.

Určitě už se vám stalo, že jste byli mile potěšení praktickou nákupní eco taškou s potiskem nějaké společnosti, případně hezkou propiskou, hrníčkem, přívěškem na klíče a podobně. Toto vše zvládnete potisknout bez pomoci jiné společnosti, která se zabývá pouze potiskem reklamních předmětů. Stačí zakoupit do vaší společnosti správný lis.

Lisy přesně vám na míru

Lisů určených k potisku předmětů máme několik typů. Bohatou nabídku přináší kupříkladu společnost, kterou najdete na webu termolisy.cz. Seženete u nich značkové profesionální termolisy Marta, které jsou kvalitní a spolehlivé. Práci zvládnou po mnoho let bez nutnosti reklamace. Spokojeni byste mohli být např. s lisy PT2815S, PT3804C či PTC380. Tyto termotransferové lisy mají snadné ovládání a tisk je velmi kvalitní. Zajišťují dostatečnou termoregulaci a stabilní tlak lisu, což jsou základy každého kvalitního lisu. Vybírat můžete i lisy s automatickou funkcí, kdy zvládnou celý proces lisování samy dle vašeho nastavení. Potisknout můžete trička, bundy, čepice, ploché povrchy i těžko přístupná místa. Díky velkému teplotnímu rozsahu mohou aplikovat tisk na různorodý povrch materiálu. Aplikace daných struktur je možná i na materiály s hrubším a členitým povrchem. Skvělým příkladem je termotransferový lis 3D.

Nápomocný řezací plotr

Obchod Marta s.r.o. vám přináší i řezací plotry a kreslící plotry. Realizujete díky nim komplikované výtisky s rozmanitým povrchem, vzory i výřezy. Je ideální např. v případě, kdy si běžná tiskárna neví rady. Funkčně rozlišujeme řezací, kreslící a řezací kreslící plotry. Firma nabízí spolehlivé plotry, kdy je velmi příznivá cena v porovnání s kvalitou.

Mnohé zboží zde získáte s velkou slevou, běžné jsou akce, kdy ušetříte např. 20 % z původní ceny. Neváhejte si prohlédnout kompletní nabídku, příp. se na ně obrátit s dotazy a žádostí o pomoc, radu. S lisy i plotry koupenými zde budete zajisté spokojeni.

 

 

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑