Práce

Publikováno 10. září, 2018

Kvalitní váhy pro průmyslové vážení

 

Pro přesné vážení v průmyslu a objemné náklady jsou průmyslové váhy ideální. Většinou doslova nezbytné. Průmyslové vážení na nejvyšší úrovni umožní zvýšit efektivitu provozu a snížit náklady. Určitě se tedy vyplatí do takového zařízení investovat.

Firma Tenzona

Vážní software Tenzona a kvalitní průmyslové váhy tohoto výrobce dostanou vaše hospodaření pod kontrolu. Sehnat se dají na míru každému provozu. Tato firma funguje od roku 1996 a je schopna poskytnout aktuálně nejmodernější vážní technologie pro různá odvětví. I nestandardní a konstrukčně zajímavá řešení znamenají spolehlivost v provozu a přesnost.

Zvážit jde všechno

Dnes není problém vážit letadla, hutní materiál, dopravníky, auta, náklaďáky nebo vagony. Potřebujeme k tomu speciální váhu. Ta se musí úředně ověřit, pravidelně kontrolovat a udržovat ve skvělém stavu. Firma Tenzona, která průmyslové a automobilové váhy dodá, zajišťuje i jejich pravidelnou údržbu a servis. Tím odpadne řada starostí.

Mostové váhy

Speciální kategorií jsou mostové váhy. Jedná se o váhy s mostní konstrukcí a zahrnují váhy silniční, kolejové i kombinované. Statická silniční váha, na jejímž mostu je vážené vozidlo umístěno, se hovorově nazývá váha automobilová.

Co jsou tenzometrické váhy

Velkou skupinou jsou tenzometrické váhy, jež pro zjištění hmotnosti předmětu využívají tenzometrických snímačů. Nesprávně se jim také říká váhy elektronické. Vážit s nimi lze leccos a vyrábějí se často na zakázku. Pro kolejové a silniční váhy se používá špičková technologii v podobě tenzometrů s digitálním výstupem.

Spolehlivé váhy s jednoduchou obsluhou

Samozřejmostí u průmyslových vah je jejich odolnost a spolehlivost. Vystaveny jsou pravidelně vysoké zátěži, špíně, prachu a ne úplně jemnému zacházení. Musí toho hodně vydržet. Proto se používají bytelné a jednoduše udržovatelné materiály. Rovněž obsluha je žádoucí co nejjednodušší. Průmyslová váha musí být zkrátka dobrý pomocník, který nepřidělá starosti.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑