Vzdělání

Publikováno 16. září, 2014

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Jeseníku

Podařilo se Vám získat zaměstnání v oboru sociálních služeb, avšak chybí Vám potřebný kvalifikační kurz? Přihlaste se do kurzu Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Jeseník ve vzdělávacím centru Seduca. Tento kurz můžete absolvovat v Brně, Havlíčkově Brodu, Praze, Žďáru nad Sázavou a Jeseníku. Díky tomuto kurzu se můžete vypracovat nejen ve kvalifikovaného, ale také nepostradatelného sociálního pracovníka. Tento kurz je určen přednostně všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. Pro více informací o tomto kurzu kontaktujte paní Jaroslavu Slanou.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se koná vždy v pátek a sobotu od 24. října do 6. prosince 2014 v domu s pečovatelskou službou na ulici Oskara Březiny. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách obsahuje 154 hodin, z nichž 96 hodin je zaměřeno na teorii, 56 hodin na praxi a dvě hodiny zahrnují závěrečnou zkoušku.

Náplň kurzu naleznete na této webové adrese www.seduca.cz/socialni-sluzby/kvalifikacni-kurz-pro-jesenik. V tomto kurzu si osvojíte standardy kvality sociálních služeb, základy ochrany zdraví, základy prevence vzniku závislosti osob na sociální služby i problematiku zdravotního postižení. Prostřednictvím základů komunikace a rozvoje komunikačních dovedností si zlepšíte Vaše komunikační dovednosti.

Ke správnému vedení komunikace patří také asertativní dovednosti, kterým se budete moci také naučit v tomto kurzu. Nejen však základy psychologie a zdravovědy tvoří kostru povolání sociálního pracovníka, nezbytnou součástí je také pedagogika. Také o její základy není tedy ochuzen tento kvalifikační kurz. Přihlaste se do nabízeného kurzu a staňte se tak jedním z nejlepších sociálních pracovníků ve Vašem kraji.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑