Peníze

Publikováno 10. srpna, 2020

Krátkodobá půjčka se obejde bez složitého papírování


Administrativu nechte úředníkům, v dnešním světě úvěrů se totiž nesetkáte s dlouhými smlouvami.

Nerozhodovat se ve spěchu na kamenných pobočkách, zvláště pokud jde o peníze. Mnohem lepší je všechno si rozmyslet v pohodlí domova, že? Teprve tak je možné dojít k rozhodnutí, které bude vhodné pro celou domácnost. Nečekané výdaje jsou nepříjemné, ale musíme je vyřešit, a to, pokud možno co nejdříve. Naštěstí je tu pomoc v podobě krátkodobých půjček, na které rozhodně nebudete čekat dlouho. Přesně tak, hotovo může být už za patnáct minut a se složitým papírováním se zde rozhodně nesetkáte. Vlastně, proč byste měli, že?

Minimum podmínek, až dvacet tisíc na cokoliv

Čekání není váš styl? Jste raději, když se věci vyřídí na počkání? Potom je krátkodobá půjčka ideální partner v případě, že potřebujete finanční injekci a hledáte dostupné možnosti. Pokud se totiž vyřízení omezí jen opravdu na to nejnutnější, co vyžaduje aktuální legislativa, nebudete muset stát ve frontách, telefonovat ani podstupovat osobní schůzky. Stačí jen chvíle strávená u počítače, při které vyplníte krátký kontaktní formulář. Žádnou z kolonek nesmíte vynechat, je zapotřebí doložit i doklad o trvalém příjmu, ale není se čeho bát – vyřízeno totiž může být velmi jednoduše už v příštích pár minutách. A připraveno je až dvacet tisíc korun…

Jednoduše nastavené parametry, řada možností výběru

A kolik je vlastně minimum pro takovouto půjčku? Poskytovateli je naprosto jasné, že mohou nastat různé životní situace. Někdy jde jen o složenku, která zpola zapomenutá ležela v předsíni, dokud si jí někdo nevšiml a nezjistil, že se datum splatnosti výrazně přiblížilo. Ve hře může být například také mobilní paušál, který je nutné co nejdříve uhradit. Stejně tak se může krátkodobý úvěr týkat i řady dalších věcí, třeba rekonstrukce koupelny, pořízení nábytku nebo vybavení kuchyně, v neposlední řadě pak i náhrady za rozbitou elektroniku. Pojďme si proto představit jednotlivé parametry.

  • 1 000 Kč jako minimum a 20 000 Kč jako maximum, přesně to jsou mantinely pro žadatele.
  • Lhůta splatnosti má kvarteto možností, které jsou přesně na míru – 1, 2, 3, ale i 4 týdny.
  • Nestíháte dodržet původně domluvené datum splatnosti? Za poplatek odklad až 28 dní!

Bezúčelová půjčka, co je naprosto pro každého

Nikdo se nebude na nic ptát, to je jasné pravidlo moderních krátkodobých půjček nebankovního charakteru. Proč tolik zbytečných otázek, když stačí podle zákona jen ověřit několik základních věcí? Půjčka 10000Kč je přeci bezúčelová, takže na co budou peníze využity, není nutné zjišťovat nebo i zpětně dokladovat, nemělo by to ani žádný smysl. Každý žadatel o půjčku má jistě dobrý důvod, potřebuje peníze co možná nejdříve, a právě proto žádá touto cestou. Možná na složenky, možná na nový mobil, ale ve hře mohou být i další věci, jako třeba lyžařský kurz dětí, nedoplatek za elektřinu při předložení ročního vyúčtování od dodavatele a tak podobně.

Půjčujte si jen částku, kterou zvládnete splácet

Máte pocit, že splátkový kalendář zvládnete jen s napnutím všech sil? Možná by pak bylo lepší, kdybyste půjčku odložili nebo si půjčili o něco menší sumu, než jste původně plánovali. Není důvod se přeceňovat, ať už jdete plavat a sportovat nebo si půjčujete peníze. Zodpovědný přístup k rodinné kase je velmi důležitý, všechny vypůjčené prostředky totiž bude nutné splatit do poslední koruny. Pokud si proto nejste jistí, že zvládnete splátkový kalendář zcela bez problémů, všechno si raději promyslete ještě jednou. Exekuce nebo insolvence, dluhová past a další pojmy se vám pak obloukem vyhnou – v životě bude jistě lepší s nimi vůbec nepřijít do kontaktu.

 

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑