Práce

Publikováno 22. července, 2015

Jedete na služební cestu nebo nestíháte vyzvedávat děti ze školky? Pomůže vám chůva.

V okamžiku, kdy se nám narodí dítě, zjišťujeme, kolik péče a času mu musíme věnovat. Chceme-li skloubit kariéru, zaměstnání nebo další vzdělávání se s kvalitním pečováním o ratolest, je velmi dobrým počinem obrátit se o pomoc na společnosti, které zajišťují hlídání dětí Praha prostřednictvím kvalifikovaných chův.

Ty se o děti postarají se vším všudy po dobu, kterou potřebujete. Ať už je to občas, kdy potřebujete zůstat v práci, jedete na služební cestu, nebo si chcete udělat hezký večer s partnerkou.

Co všechno chůvy umí?

Chůva v Praze je vám k dispozici 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně. Je možné dohodnout si hlídání jednorázové, dlouhodobé, hlídání u chůvy, ale také hlídání nemocných dětí, hlídání na dovolenou, doprovod ratolestí do a ze školy, školky, jeslí, družiny… Nechybí ani možnost nočního hlídání, hlídání na oslavách, ve firmě atd. Je skutečně na vás, co potřebujete, dá se dohodnout mnohé a chůvy se vám vždy budou snažit pomoci a vyjít vstříc.

Hlídání je možné jak v českém, tak cizím jazyce, např. v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině…

Spolehlivost a kvalifikace

Všechny chůvy, mezi nimiž si můžete vybrat na stránkách rodinavpohode.cz, mají potřebnou odbornost, jsou vyškolené a získaly již mnohé zkušenosti. Vždy je jim více než 18 let, mají čistý rejstřík trestů a vzdělání na minimálně středoškolské úrovni s maturitou.

Většina z nich má pedagogické, sociální, zdravotní či jiné potřebné vzdělání a praxi s péčí o děti. Jejich reference jsou ověřeny, mají proškolení v poskytování první pomoci, o bezpečí dětí plně dbají, vědí, co děti potřebují, co očekávají, jak je zabavit, utěšit, dovedou rozvíjet jejich dovednosti a znalosti formou zábavných her, zpíváním, básničkami…

Potřebujete-li najít spolehlivého partnera, který vám pomůže s péčí o děti kdykoli budete potřebovat, využijte hlídání dětí Praha. Budete jistě spokojeni, jako mnozí jiní rodiče před vámi.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑