Práce

Publikováno 26. června, 2014

Jak získat slibnou kariéru nejen programátora v IT

Pohybujete se v oblasti IT a právě se rozhlížíte po trhu práce? Jste čerstvým absolventem fakulty informačních technologií a komunikace a hledáte své první zaměstnání? Obraťte se na profesionální poradenskou agenturu a nechte si poradit, jak na to.

Využijte pomoc při hledání práce

Získejte cenné rady o současném trhu práce v IT, poraďte se ohledně psaní strukturovaného životopisu, správné prezentace sebe samého a zjistěte, jak se pohybuje platové ohodnocení v oblasti IT. Jednou z agentur specializujících se přímo na zprostředkovávání práce v oblasti IT a telekomunikace je Perspektiva CZ, s.r.o. Společnost se na trhu pohybuje již téměř 20 let a pro své klienty, mezinárodní i menší firmy, vyhledává vhodné zaměstnance odpovídající hledané pozici.

Na jejích internetových stránkách www.itjobs.cz naleznete nabídku aktuálních volných míst v IT jak pro seniorní zaměstnance, tak pro absolventy škol. Na stránkách Perspektivy CZ se můžete bezplatně zaregistrovat a nechat si posílat emailem nabídku volných míst odpovídajících vaší kvalifikaci, neustále tedy budete mít možnost reagovat na „nejčerstvější“ pozice.

Buďte aktivní a zapojte se do hledání

Pokud i vy sami objevíte v nabídce personální agentury pracovní nabídku, kterou byste rádi získali, reagujte na inzerát zasláním vašeho CV a motivačního dopisu a vyčkejte na zpětnou vazbu. Pokud váš profil odpovídá požadavkům uvedeným v inzerátu, budete pozváni na pohovor a proberete všechny podstatné detaily vašeho vzdělání, kariéry a představ o vašem uplatnění.

Poté bude vaše osoba představena firmě hledající nového zaměstnance a v případě kladného zájmu budete pozváni na pohovor. V opačném případě vám bude personální agentura nabízet jiné volné pozice, nejčastěji nabídky práce programátora, vývojáře, konzultanta, projektového manažera nebo síťového specialisty.

Vezměte tedy osud do svých rukou, aktivně procházejte nabídky personální agentury a reagujte na ně.

Určitě se mezi nimi nachází vaše slibná budoucí kariéra v oblasti IT.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑