Peníze

Publikováno 30. Září, 2015

0

Jak zaslat balík na dobírku jednoduše

Potřebujete poslat balík na dobírku a nemáte s tím zatím ještě zkušenost? Nemusíte se bát, protože to už dávno nemusí znamenat jen dlouhé čekání ve frontě na poště a stres, kdy zásilka k adresátovi nakonec dorazí. Přepravu ode dveří ke dveřím za vás dnes dokáží zajistit i profesionálové, kteří se o vše důležité postarají.

Jediné, co musíte udělat, je připravit balík, vyplnit formulář na webu některého z poskytovatelů kurýrních služeb a za danou službu zaplatit. Například kurýr Balík Servis si účtuje celkem dva poplatky, jeden za samotnou dobírku, druhý za doručení, který se odvíjí od váhy zboží.

Doba, do které odesilatel od vás balík převezme, se liší, ale obvykle je to do dvou pracovních dní, aby jej měl zákazník včas. Poté můžete balík na dálku sledovat, abyste zjistili, kde se právě nachází a měli přehled o tom, kdy se dostane k adresátovi.

Nikam chodit si nemusíte ani pro peníze za balík, protože odesílatel vám je pošle na účet. Z tohoto způsobu doručení balíku bude přitom mít radost i adresát. Zásilka mu přijde rovnou domů, takže ušetří čas i energii.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑