Úspěch

Publikováno 29. března, 2016

Jak má vypadat kvalitní firemní akce?

Jako majitelé firmy musíte vědět, že business není jen o tvrdé dřině, ale také o schopnosti umět se ukázat veřejnosti. Proto je vhodné čas od času uspořádat firemní akci, na kterou pozvete své obchodní partnery a klienty, ale také klidně i budoucí zákazníky. Jak má vypadat taková správná firemní akce a na co nesmíte zapomenout?

Základem úspěchu jsou reprezentativní prostory

Pokud na akci zvete kromě svých zaměstnanců i obchodní partnery či širokou veřejnost, dejte si záležet na tom, kde se bude konat. Je vhodné zvolit dostatečně reprezentativní prostory, kde bude spousta místa. Ideálně v centru města tak, aby to hosté neměli nijak daleko.

Zajistěte kvalitní pohoštění

Zásadní roli při konání významnější firemní akce hraje také kvalita pohoštění. V tomto směru je vždy lepší, pokud jej přenecháte na profesionálech z cateringové firmy. Ta zajistí vámi vybrané pokrmy a občerstvení, připraví stoly a servis.

Na rauty v Plzni, případně i jiné druhy společenských akcí vám své služby nabízí renomovaná společnost GastroEvent.cz. Tato firma nabízí moderní a špičkovou gastronomii. Vybrat si můžete pokrmy české i mezinárodní kuchyně, dále pak samozřejmě i jakékoliv alkoholické i nealkoholické nápoje. Firma zajistí kompletní servis po dobu celé akce.

Nezapomeňte na kulturní program

Kvalitní firemní akce by neměla být jen o setkání, ale také o bohatém kulturním programu tak, aby se nikdo z přítomných hostů nenudil. Zajistěte například hudební program, barmanskou show apod. V rámci večera pak samozřejmě můžete prezentovat také svoji firmu, vaše poslední úspěchy, nápady a produkty.

V nočních hodinách, kdy už bude zábava v plném proudu, vám možná přijde vhod i něco jiného k snědku. Pořádáte-li akci v Plzni a jejím okolí, můžete si dovézt vynikající pizzu z Pizzerie J.Gotti. Má možná nejlepší pizzu v Plzni.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑