Práce

Publikováno 23. května, 2018

I lepicí pásky mohou být reklamou pro vaši firmu

Jako podnikatelé a živnostníci musíte neustále dbát na to, aby vaše značka a logo byly vidět. Jedině tak máte šanci oslovit nové zákazníky, případně nalákat na další nákup ty stávající. Využít lze nejen běžnou reklamu ve formě letáků, televizních spotů nebo prezentace v tisku a na internetu. Řešení spočívá i v detailech. Chytrým způsobem, jak zviditelnit vaši firmu, je využití lepicích pásek s potiskem.

Potištěné lepicí pásky z PVC a papíru jsou použitelné nejen pro soukromé účely, ale také například v okamžiku, kdy vaše firma často expeduje nějaké zboží k zákazníkům a obchodním partnerům. Jsou praktické hlavně tehdy, potřebujete-li levně a zároveň dobře zabezpečit různé krabice a dokumenty, případně klidně i drobné předměty, aby se nepoškodily.

Výroba potištěných pásek na míru

Lepicí pásky s potiskem si můžete nechat vyrobit velmi snadno na zakázku. Postará se o to společnost PÁSKY, jež je předním výrobcem tohoto druhu zboží v České republice. Nabízí papírové potištěné lepicí pásky, ale také odolnější varianty z PVC. Samozřejmostí jsou pak lepicí pásky s vrchním potiskem, jejichž design záleží jen na vaší konkrétní představě.

Potřebujete větší množství pásek? Nemusíte mít starost, že vás odmítnou

Firma je schopna dodat produkty od menšího množství kusů až po velké objednávky. Pro výrobu PVC pásek využívá kvalitní PVC fólii s účinným lepidlem. Díky tomu jsou maximálně pevné, přičemž se nijak nesnižuje jejich ohebnost. Při dobrém zalepení se vám tak nestane, že by se balík během přepravy otevřel v místě, kde je lepicí páskou upevněný.

Pásky vylepší image

Potištěné lepicí pásky jsou výborným nápadem, jak zviditelnit vaši firmu a značku. Přitom jde o levné řešení, které vás rozhodně nijak finančně nezatíží. Jsou skvělým nosičem informací, kterým můžete dotvořit image vaší společnosti. Navíc přispívají k bezpečnosti a zajištění obsahu balíků proti vniknutí neoprávněných osob.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑