Práce

Publikováno 18. dubna, 2017

Firemní stravování: Teplé jídlo pro vaše zaměstnance každý den

Pouze velké firmy si mohou dovolit mít pro své zaměstnance jídelnu s vlastními kuchaři. Jde o poměrně nákladnou záležitost, která se zejména menším firmám nevyplácí. Aby vaši lidé nemuseli o pauzách běhat někam do blízkých hospod a měli veškerý komfort, dá se využít firemní stravování v té podobě, kdy si hotová jídla, minutky a další pokrmy necháte zasílat.

Žádné náklady na zařizování firemní jídelny a kuchyně

Firemní stravování v takovéto podobě je dobrým kompromisem. Jako vlastníci firmy totiž nemusíte investovat do nákladné kantýny s kuchyní, která by navíc musela splňovat veškeré hygienické normy. Přitom vaši lidé mohou mít denně k dispozici kvalitní teplou stravu, díky níž budou moci odvádět svoji práci na maximum i po obědě, aniž by byli unavení a hladoví.

Denně teplá jídla za minimální ceny

Výhodou distribuce jídel v rámci firemního stravování je i fakt, že zaměstnanci za jídla ušetří peníze. Běžný oběd v restauraci či hospodě dnes obvykle vyjde na více než 100 Kč. V případě, že jim zajistíte doručení jídel od speciální firmy, bude je stát daleko méně peněz. Navíc je možné platit stravenkami, díky nimž se dají ušetřit další finance.

U koho si zajistit službu firemního stravování?

Službu nabízí kupříkladu společnost Cateringový servis, s.r.o., jejíž hlavní oblastí je pro firemní stravování Praha. Denně připravuje standardně 4 druhy hotových jídel, dále pak 3 druhy minutkových pokrmů. Samozřejmostí je i možnost si objednat obložené a ovocné talíře, polévky a točené nápoje. Vše vám firma doveze na adresu, kterou uvedete při objednání.

Zmíněná společnost poskytuje rovněž servis v oblasti cateringu. Můžete jej využít například v okamžiku, kdy pořádáte firemní akci, na níž chcete mít zajištěné kompletní občerstvení pro přítomné hosty. V neposlední řadě můžete navštívit také Restaurant Arter, který cateringový servis provozuje v Praze.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑