Peníze

Publikováno 12. srpna, 2019

Jste finanční poradce či finanční společnost a potřebujete poradit? Víme kde vám pomohou


Mnoho z nás si v době puberty vybere střední školu, se kterou pak po dokončení nesouzní. Obor, který vystudujeme nás nenaplňuje, nebaví, buď jej ani nezačneme vykonávat, nebo jej děláme jen z nouze a hledáme něco, co bychom se naučili a přineslo nám to konečně pocit naplnění. Možná tento scénář je vám povědomý, možná jste se k finanční oblasti rozhodli už před studiem střední školy i některé ze škol vysokých. Ať je to jakkoli, všem, kdo se pohybují ve finanční oblasti, poradenství, pojišťovnictví, přijde vhod pomoc a podpora stabilní firmy, která má zkušenosti se všemi typy finančních produktů na našem trhu.

Slyšeli jste již o brokerpoolu?

Brokerpool u nás poskytuje společnost Broker Trust, která je na našem trhu již od roku 2001. V portfoliu nabízí téměř 500 finančních produktů od hypoték, přes pojištění, úvěry, investice a další. Můžete se stát jejím partnerem a ona se o vás bude starat stejně dobře, jako byste byl jejím přímým zaměstnancem. Ostatně o váš komfort by se staralo denně více než 100 profesionálů. Nikdo zde neřeší, s čím na začátku přicházíte, budujete-li novou společnost a začínáte, nebo jste zavedeným finančním poradcem či společností a máte už své bohaté klientské portfolio. Broker Trust jde o to, aby se vám dařilo i do budoucna, aby byl váš výnos výborný i po léta budoucí.

Můžete se na ně obrátit s radou o nejvhodnější produkt pro svého náročného klienta, kterému se ctí a nejlepší vůlí chcete poradit ten nejideálnější produkt. Nikdo vás zde nebude ovlivňovat, nikomu nejde o upřednostňování jedněch produktů před jinými. Vše se odehrává tak, aby byl nejspokojenější právě klient, ať už poptává produkt jakýkoli.

Provize rychle a v zajímavé výši

I co se týče provizí budete spokojeni, doporučujeme brokerpool. Možná máte zkušenost, že výplata provizí v jiných společnostech trvá, mění se, co chvíli jejich výše, musíte splňovat nejrůznější podmínky, sbírat body, jednotky… To vás tady nepotká. Provize jsou vypláceny velmi rychle, jejich výše vás mile překvapí. Ostatně důkazem o tom je počet aktivních spolupracujících finančních poradců i finančních organizací od bank, pojišťoven a dalších.

Kontaktujete Broker Trust a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Uvidíte, že pokud se s nimi spojíte, získáte stabilního a silného partnera, který vám bude nápomocen při vaší cestě a budování, proměňování všech vašich vizí ve skutečnost.

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑