Nezařazené

Publikováno 27. dubna, 2017

Energetická kancelář šetří výdaje za energie

Služby Energetické kanceláře spojují dohromady dva důležité faktory, které by měl každý člověk při výběru dodavatele energií zohlednit. Těmito dvěma faktory jsou spolehlivost (a serioznost především co se týče smluv a uzavíraných závazků) a zároveň velmi nízká cena. Oba tyto faktory jsou podložené reálnými skutečnostmi. Kvalitu potvrzuje výsledek v nezávislém měsíčníku dTestu, kde jeden z produktů získal ocenění produkt „Velmi dobré kvality“ (konkrétně pelety). A nízká cena je podtržena statistikou, která ukazuje, že každý zákazník může ušetřit až 30% ročně. Spolu s perfektním servisem a péčí o zákazníka se tak EK staví na přední pozice nejlepších kandidátů mezi dodavateli energií, paliv, kotlů a svítidel.

Pojďme se podívat blíž na to, kde nám dokáže EK ušetřit. Nejčastěji poskytovanou službou je vyhledání levnější dodávky elektřiny nebo plynu. Té už využilo 250 000 spokojených zákazníků. Proces změny dodavatele probíhá tak, že obchodník EK navštíví potenciálního zákazníka přímo u něj doma, kde s ním probere veškeré potřebné dokumenty a případně vysvětlí nějaké nejasnosti. Další fází je vypovězení smlouvy u současného dodavatele a příprava smluv s dodavatelem novým. To vše zařizuje EK jako součást jejího servisu. Tento proces trvá většinou 2-3 měsíce. Poté dostává zákazník svoji novou zaručeně nižší cenu za plyn nebo elektřinu.

Dalším způsobem, jak díky Energetické kanceláři ušetřit, je dodávka tuhých paliv. Zboží dorazí obvykle 15 dní po podání objednávky a je možné ho zdarma doručit po celé České republice. V ceně paliva je i jeho skládka. EK dodává čtyři druhy tuhých paliv. Jedná se o hnědé, černé uhlí, brikety a již zmiňované pelety.

K dodávce paliv se pojí další služba, kterou je návrh, dodávka a instalace tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva nebo plynových kondenzačních kotlů. Obchodník EK se zákazníkem vše telefonicky probere a pomůže mu s vhodným výběrem. Dodavatel do dvou měsíců poté provede instalaci samotného zařízení. Možné je také zažádat o kotlíkovou dotaci, která se vztahuje na výměnu starého kotle za nový. Sleva může být až 85% z původní ceny kotle. Pokud si nevíte rady, EK vám s žádostí o dotaci poradí a pomůže ji sepsat. V případě, že by byla již kapacita naplněna, se dá o slevu zažádat zpětně v dalším kole krajských dotací. Více o dotacích zjistíte na webových stránkách vašeho kraje.

Poslední službou je návrh, dodávka a instalace osvětlení. V roce 2011 EK spustila projekt eSvětlo.cz, specializující se na poradenství a prodej svítidel a úsporných zdrojů. Díky velkému odběru zboží může EK nabídnout svým zákazníkům velkoobchodní ceny, při kterých domácnost dokáže ušetřit až 4000 Kč. Pokud se jedná o firmy, sleva může být řádově v desítkách až stovkách tisíc.

Pokud vás nějaká ze služeb zaujala, můžete Energetickou kancelář kontaktovat na telefonním čísle +420 552 319 955 nebo na emailové adrese info@ek.cz. Více informací naleznete na www.ek.cz.

Štítky: ,
2 Responses to Energetická kancelář šetří výdaje za energie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑