Peníze

Publikováno 21. listopadu, 2017

Dacia: Spolehlivá auta za rozumnou cenu

Už vás unavuje rozhodování se mezi nákupem šíleně drahého nového vozu anebo levnější ojetou variantou některé ze známých automobilek? Nejspíše ano. Vždyť kdo by si nechtěl zakoupit nový automobil za výhodnou dostupnou cenu? Asi každý. Pokud už se takovýmto uvažováním nechcete stresovat, vsaďte na některý z modelů značky Dacia. Ta nabízí všestranná auta, která si najdou uplatnění jak u rodin s dětmi, tak i řemeslníků anebo milovníků méně dostupných míst. My se zaměříme na dvě pravděpodobně nejoblíbenější provedení.

Dacia Logan jako prostorné rodinné auto

Jestliže hledáte auto pro rodinu, vyplatí se vám Dacia Logan. Vzhledově osobitý model s typickými světlomety a chromovanou přední maskou láká hlavně velkým zavazadlovým prostorem. Určitě potěší i 5 míst k sezení, přičemž se rozhodně nebudete muset mačkat. I z technologického hlediska budete potěšeni. O vaši zábavu i navigaci se postará systém Media Nav Evolution s navigací. Čekají vás impulzní ovládání oken, palubní kamera a mnohé další vymoženosti.

Dacia Lodgy pro převoz více osob i nákladu

Prahnete-li po poněkud větší automobilu schopném převézt i 7 osob, pak jste u modelu Dacia Lodgy na správném místě. Poradí si bez problémů i s velkým objemem nákladu. Vždyť při kompletním využití prostoru v zadní části vozu získáte 2 617 dm3. Z vnitřního vybavení je samozřejmostí systém Media Nav Evolution, který vás bude nejen vést do cíle, ale informuje vás i o okolní dopravní situaci a jiných novinkách. Spolehnout se můžete i na některé bezpečnostní systémy typu ESC, tedy elektronickou kontrolu stability vozu. Dále je auto vybaveno několika airbagy. Ten na sedadle spolujezdce lze před přepravou malého dítěte deaktivovat. Pro komfort jízdy si lze dle uvážení polohovat zadní i přední opěrky hlavy. Dětskou sedačku uchytíte jednoduše do systému Isofix.

Zalíbila se vám Dacia? Prohlédněte si i ostatní modely na rpz.cz.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑