Peníze

Publikováno 3. Prosinec, 2016

0

Dá se opravdu zbohatnout díky obchodování s binárními opcemi?

Pokud začnete pátrat po rychlých způsobech jak zbohatnout online, stoprocentně narazíte na binární opce. Jedná se o relativně novou formu investic, která je s rozšířením internetu dostupná úplně každému. Ale opravdu se díky ní dá zbohatnout?

O binárních opcích vám obvykle všichni budou tvrdit, že obchodování s nimi je úplně jednoduché a zvládlo by ho i dítě. Svým způsobem ano, ale rozhodně to neznamená, že dítě by dokázalo vyhrávat jeden obchod za druhým. Binární opce jsou možná jako dětská hra, protože uživatelské rozhraní pro obchodování je snadné, avšak chcete-li skutečně vydělávat, je to vyšší level.

Zbohatnout snadno a rychle

Mluví se o nich jako o jedinečné příležitosti získat neuvěřitelné množství peněz za směšně krátkou dobu. Skutečně existují případy, kdy si člověk vydělal třeba milion za čtyři měsíce – a úplně bez námahy. Daleko víc je však těch, kteří nakonec prohrávají. Ne každý obchodník může vydělat tolik peněz, a přestože se na začátku daří, bez trpělivosti to fungovat nebude. Mnozí jsou nadšení z počátečního úspěchu, nicméně nedokážou si zachovat chladnou hlavu a tím se připraví o zisk.

Hodně záleží i na tom, kde s binárními opcemi přesně obchodujete. Pro některé brokery jsou totiž opce jen výborným lákadlem uživatelů. Naslibují vysoké výdělky, jenže pak na svých uživatelích, kteří jsou věčně v mínusu, jen sami vydělávají. Proto hledejte brokery s notifikací od ČNB.

Dobrá strategie je nezbytná

Neméně důležité je zvolit správnou strategii. Nováčci často přeskakují od jednoho grafu ke druhému a nemají žádný cíl. Chyba. Na začátku je nezbytné zvolit si, že budete obchodovat například trendy – budete využívat situací, kdy jde trh stabilně nahoru či dolů.

Vyhrát se při obchodování s binárními opcemi dá, ale udržet zisky dlouhodobě je těžké. Jedná se o velmi rizikový způsob výdělku.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑