Práce

Publikováno 16. června, 2020

Chcete uklízet jako profesionálové? Pomůže vám průmyslový vysavač a tlaková myčka

Možná patříte k těm, kdo mají úklidovou společnost a potřebujete obměnit svůj „vozový park“ co se týče úklidu. Třeba vám dosluhuje letitý kvalitní průmyslový vysavač a vy chcete sehnat stejně spolehlivou ale modernější náhradu. Stejně tak ale můžete být vlastníkem rodinného domu, ke kterému náleží prostorný dvůr a se zahradou, který chcete udržovat v čistotě svépomocí. Tak či tak, chce to vědět, kde nakoupit techniku, se kterou budete plně spokojeni.

Vysajte téměř cokoli, co potřebujete

Jestliže jste měli možnost pracovat s průmyslovým vysavačem, určitě jste byli mile překvapeni a možná vás napadlo, jak jste se bez něj mohli vynajít. Ano, průmyslové vysavače jsou skvělými pomocníky, ať už chcete vysávat prostorné haly, místnosti, potřebujete pomoct v garáži, dílně a podobně. Nabízíme průmyslové vysavače, jež mají výborný sací výkon, disponují objemnou nádobou a díky pružné hadici vysajete i těžce dostupná místa. Navíc se dají snadno vyčistit, vyprázdnit a vymýt vodou.

Nejprodávanější model pro domácí použití

Pokud nepotřebujete s průmyslovým vysavačem pracovat nadměrně ku příkladu na obrovských plochách, postačí vám možná nejprodávanější model, který nabízí e-shop svarecky-obchod.cz, a to Scheppach ASP 15 ES. Jde o průmyslový vysavač na suché i mokré vysávání s objemem zásobníku 15 l. Tělo tvoří nerez, má otočná kolečka a velké madlo, aby se vám s ním dobře manipulovalo. Nechybí bohaté příslušenství, pro suché i mokré vysávání. Rádius práce je díky délce kabelu a hadice dostatečně velký. Uplatnění najde nejen v domácnostech, ale i v dílnách, garážích a vhod přijde i řemeslníkům. Koupíte jej za méně než 1 000 Kč.

Nechte se překvapit tlakovou myčkou

Domácnostem i firmám dodáváme tlakové myčky. I ty najdete v e-shopu svarecky-obchod.cz rozděleny do sekcí tlakové myčky benzínové, tlakové myčky bez ohřevu, s ohřevem a tlakové myčky pro průmysl. K nejprodávanějším patří REPW 150 SET tlaková myčka 150 bar od výrobce Riwall. Je výborně vybavená, silná, ideální pro čištění i velkých nečistot kolem domu, dílny, plotů, terasy, aut, zahradní techniky, cest, zídek… Myčku lze připojit nejen na zdroj teplé vody, ale vodu lze nasávat i z vodních toků, sudu, kbelíku… Nastavitelná tryska vytváří plochý proud vody, který lze otáčením trysky dle libosti rozšiřovat. Turbo tryska pak vytváří silný rotující paprsek vody, což pomáhá odstranit i značně odolné nečistoty. Další informace najdete na stránkách svarecky-obchod.cz. Tato tlaková myčka stojí méně než 4 000 Kč.

Tlakové myčky, průmyslové vysavače, ale i akční sety CO2, svářečky CO2, invertory, trafosvářečky, kompresory, kovoobráběcí stroje a mnohé další zboží najdete na stránkách svarecky-obchod.cz. Vyberte si kvalitní zboží za skvělé ceny.

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑