Nezařazené

Publikováno 12. března, 2021

Chcete si najít nové kamarády? Zkuste začít sportovat

Hledáte nové přátele například po stěhování nebo jen zkrátka chcete ve svém životě nové tváře? Jednou z cest, jak se dostat k novým přátelům, je sport. V rámci spousty sportů totiž potkáte přátelské lidi, se kterými se můžete oddávat vaším oblíbeným aktivitám a u toho poznávat denně nové a nové lidi.

Milujete skateboard? Ve skateparku se to lidmi jen hemží

Skateboarding je moderním sportem, který se rozrůstá všemi generacemi. Dnes snad nenajdeme město, ve kterém by nebyl alespoň jeden skatepark s jezdci na skateboardech, koloběžkách či BMX kolech všech věkových kategorií. Pokud je to váš styl a vaše domácí prostředí, tak se nebojte navázat nové vztahy právě zde.

A pokud je to naopak sport, který obdivujete a chcete se mu věnovat, tak se do něj neváhejte pustit. Zakupte si skateboardingové sady pro začátečníky i pokročilé a s praxí na prkně vám dokáží poradit vaši noví přátelé.

Znáte geocaching?

Geocaching není přímo sportem, ale jedná se o masovou outdoorovou aktivitu. Na portálu Geocahing.com se stačí zaregistrovat, vlastnit zařízení s GPS a na základě informací u jednotlivých „geokeší“ můžete začít hledat fyzické úkryty přímo v reálném světě. Možností pro navázání nových přátelství jsou eventy, které jsou součástí celé outdoorové hry. Na nejmenších potkáte desítky lidí a na těch největších se bavíme rovnou o tisících nadšenců pohybu po přírodě.

All runers are beautiful

Zajímavou možností, kde najít nové tváře a přátele, jsou i různé běžecké akce a závody. Slogan v nadpisu patří k závodům společnosti RunCzech, která pořádá ty nejmasovější závody v České republice. Jejich kouzlo spočívá v tom, že se po profesionální trati s profesionálními podmínkami potkávají profesionální běžci, aktivní nadšenci či kluboví závodníci a zároveň i naprostí amatéři. Mimo spousty zábavy v Running EXPO, které je součástí každého závodu, máte šanci na nové známosti i v klasické „Pasta party“, která se odehrává vždy po závodě a je velkou celosvětovou tradicí.

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑