Vzdělání

Publikováno 8. listopadu, 2014

Chcete dobře ovládat cizí jazyk? Vsaďte na individuální přístup!

Rádi byste se zdokonalili v některém z cizích jazyků, ale nevíte jak? Vyzkoušejte intenzivní individuální program Jipky. Zde si procvičíte mluvu, obohatíte svou slovní zásobu a zdokonalíte svoji řeč v cizím jazyce.

Jazyková škola plná kurzů

Jipka je jazykovou školou, která poskytuje nadstandardní výuku 53 jazyků. Mezi nejžádanější patří samozřejmě angličtina, která je zde velmi intenzivně vyučována. Pokud však potřebujete zdokonalit v jiném jazyce, neváhejte a vyberte si některý z kurzů, jež Jipka nabízí.

Praktická individuální výuka

Individuální přístup k výuce je mnohem lepší než skupinové učení. V kurzech, kde je velká spousta studentů mnohdy přesně nepochopíte, co je zrovna vyučováno, a potom strádáte. Důležité je všemu porozumět a hlavně mluvit. V individuálních kurzech máte tu výhodu, že můžete komunikovat pořád. Svoji znalost cizího jazyka ještě prohloubíte a zdokonalíte. Ve velké skupině lidí se nikdy nedostane řada na všechny a není tak možnost cvičit a mluvit.

Tato jazyková škola nabízí kromě 53 vyučovaných jazyků také jistotu a kvalitu – funguje již od roku 1998. Jipka vám poskytne nejen vysokou kvalitu kurzů, ale především kvalifikované lektory s odpovídajícím pedagogickým vzděláním, kteří jsou vám vždy k dispozici. Individuální přístup je zde poskytnut všem studentům – skupiny maximálně po 10 lidech.

Rozvržení kurzu

Individuální výuka je vhodná opravdu pro každého. Tempo je vždy určeno podle potřeby studenta a lze ho podle uvážení měnit. Lektor se vždy plně přizpůsobí vašim znalostem. Čas a místo výuky si můžete také určit sami. Termíny jsou flexibilní – nemusíte si přesně domlouvat pevný termín na každý týden.

Obsah celé výuky je koncipován tak, abyste se naučili to, co je nejdůležitější – gramatiku, konverzaci, případně se připravili k mezinárodní zkoušce apod.

Minikurzy

Pokud se chcete s přáteli či kolegy v práci zdokonalovat v jazyce společně, vyzkoušejte skvělou možnost minikurzů. Výuka probíhá na základě vašich požadavků (konkrétní zaměření na určitý aspekt jazyka, požadavky na čas apod.) a na úrovni vašich znalostí. Vybrat si můžete i svého lektora, a to buď českého cvičícího, nebo rodilého mluvčího.

Tento kurz je vlastně také jistou individuální výukou. Minikurzy jsou určeny pro menší skupiny, takže jednotlivý přístup ke každému je stále zajištěn.

Výuka probíhá v prostorách jazykové školy, ale také ve vaší kanceláři nebo u vás doma. Je na vás, které místo si vyberete. Jipka nabízí možnost využití speciálních učeben.

Jipka také nabízí komplexní jazykové služby, do kterých patří například překlady a tlumočení, zajištění průvodců, studium v zahraničí nebo pomaturitní studium.

Naučte se mluvit dobře cizím jazykem! Domluvte si některý z kurzů Jipky a vyzkoušejte perfektní individuální přístup.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑