Motivace

Publikováno 27. ledna, 2020

5 oblastí, ve kterých se v roce 2020 vyplatí podnikat

Rozhodli jste se dát výpověď v zaměstnání a skočit rovnýma nohama do neprobádaného podnikatelského prostoru? Nezapomeňte, že na počátku všeho není jen elán – nesmí chybět nápad. Bez něj se neposunete ani o krok dál a nepomůže vám ani tučné konto v bance. Abychom vám brainstorming usnadnili, přinášíme přehled oblastí, které jsou v poslední době nejlukrativnější. Zavání téměř jistým úspěchem – jen se nedopustit začátečnických chyb…

Tvorba mobilních aplikací

Lidé jsou závislí na mobilních telefonech. Nedají je z ruky a neustále stahují nové „appky“, kterými si zpříjemňují život. Zábavnou hrou nebo aplikací s praktickou funkcí můžete vydělat majlant. Nenapadá vás nic konkrétního? Máte-li po ruce data z CRM, využijte je ve svůj prospěch.

Automatizace

Kdo neautomatizuje, jakoby ani nebyl. Firmy používají stále více nástrojů, jako jsou ERP nebo CRM řešení, které zaměstnancům významně šetří automatizaci rutinních úkolů. Používat pro řízení projektů software s automatickými notifikacemi či automatickým generováním úkolů apod. se stalo naprosto běžné. Vymyslete další řešení, která vede k úspoře času, a zaručeně zbohatnete.

Sdílení a půjčování

Hromadění majetku přestává být v kurzu. Mladší generace preferuje sdílení v podobě car sharingu, couchsurfingu a podobných služeb. Pokud vás napadají další věci, které by lidé mohli sdílet, nenechávejte si to pro sebe.

Řemeslné a ruční práce

Schopného řemeslníka by jeden pohledal. Na trhu roste poptávka po kvalitních produktech, za které si zákazníci rádi připlatí. Nabídnete-li jim nadstandardní kvalitu zabalenou do atraktivního příběhu, utrhají vám ruce.

Zjednodušení běžných věcí

Možná jste zaznamenali, že lidé ve vašem okolí zlenivěli. Nechtějí ztrácet čas činnostmi, které byly v minulosti naprosto běžnou součástí každodenního života. Mnozí si nechávají venčit psa, nakupovat, a dokonce asistovat při obíhání úředníků. Berte to jako svou šanci na úspěch!
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑