Úspěch

Publikováno 4. ledna, 2020

3D tisk od Sharplayers vám pomůže zhmotnit vaše sny


3D tisk už dnes není ničím neobvyklým, ale přesto ještě není běžné mít 3D tiskárnu doma. Jde o drahou záležitost, a pokud netisknete často, rozhodně se vám nevyplatí ji pořizovat. Místo toho se raději obraťte na odbornou firmu, která vám pomůže váš sen zrealizovat. Ani nemusíte mít žádné speciální technické dovednosti.

Chtěli byste nový stojánek na telefon, šperk, obal na sluchátka nebo třeba rozbitý díl do vašeho mixéru? 3D tisk Brno vám tohle všechno pomůže realizovat. Na 3D tiskárnách je totiž dnes možné vytisknout opravdu mnoho věcí od drobnůstek až po celé domy.

Stačí mít vizi, co si přejete zhmotnit

Jak funguje tiskárna, nejspíš víte. Tenkou tryskou se nanáší vrstvy materiálu, které potom zaschnou a tvoří hotový výrobek. Tiskárna ovšem musí vědět, jak vrstvy klást. To zjistí z modelu, který jí předložíte. A kde se vezme tento model?

Model můžete sami vytvořit na počítači v některém z k tomu určených programů. Jako laikovi by vám tato činnost zabrala hodně dlouhou dobu. Zakázkový 3D tisk Brno od společnosti Sharplayers vymodelování provede za vás. Stačí věc popsat, poslat fotku, obrázek apod.

Spousta modelů je ke stažení na internetu

Další možností je stáhnout si nějaký již hotový model. Existuje několik webů, na které lidé nahrávají své vymodelované výrobky. Vy si můžete model stáhnout, předat ho 3D tiskárně a ona ho vytiskne. Určitě není na škodu se na takové weby podívat. Už jenom proto, abyste zjistili, co všechno si vlastně lidé v dnešní době tisknou.

Tip: Za zmínku stojí 3D modely vytvořené agenturou NASA. Vesmírnou techniku mají vymodelovanou opravdu špičkově.

Na kolik vás 3D tisk vyjde?

To není možné obecně stanovit. Záleží na velikosti, délce 3D tisku, množství a typu materiálu, rychlosti dodání apod. Cenu se dozvíte, jakmile sdělíte, co chcete vytisknout. Jestli s ní budete souhlasit, Sharplayers se hned pustí do výroby.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑